Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Náš Magický cirkl sdružuje výjimečně vybavené osobnosti s dlouholetou praxí, kteří díky svým schopnostem a erudici nabízejí v Čechách naprosto jedinečné služby. Vzhledem k tomu, že již viděli i slyšeli téměř vše, rozhodně nebudou mít problém s vašimi problémy a pomohou i ve věcech, na které je konkurence krátká (a vy se navíc zdráháte na ni obrátit). Neposkytují falešnou duchovní útěchu ani ideové pseudozdůvodnění vašich nehod a nezdarů, nepracují ve jménu žádného -ismu, ale ve prospěch individuálně naplněného života.
 
Magický kruh Lilith je vnitřním řádem Esoterické společnosti U Hadonoše.
 

Kdo  a co děláme:

  • Jsme volným sdružením adeptů a příznivců okultních věd a esoteriky.
  • Jsme také magickým kruhem, svatyní.
  • Zabýváme se především rituální magií, pro naše žáky i ostatní zájemce provádíme účinné magické obřady.
  • Prostřednictvím Magické školy seznamujeme veřejnost se základy okultních věd, esoteriky a magie.

Kde nás najdete:
Působíme nyní v Ústí nad Labem a okolí, občas v Praze. (Adresu vám sdělíme individuálně, v zájmu našeho klidu a bezpečí zde nebude zveřejněna.)

Kontakty:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O nás:
Esoterická společnost U Hadonoše existuje od roku 2012, její kořeny však sahají v čase ještě o 8 let hlouběji. Vyvinuli jsme se přirozeným vývojem z pražské "Esoterní poradny O-KULT".
Zpočátku jsme tedy byli převážně právě poradnou, dále jsme se zabývali pořádáním přednášek a praktických seminářů. Postupem času se náš kruh rozšířil a stali jsme se volným sdružením adeptů, studujících a zájemců o magii, okultní filosofii, mystiku a esoteriku vůbec. Věnujeme se nejen teoretické práci, především pravidelně pořádáme magické rituály transformační, slavnostní i účelové. Hlavní náplní naší činnosti je tedy ceremoniální magie. Vycházíme ze starých tradic sahajících daleko před vznik křesťanství, opíráme se též o Poznání původních gnostických škol. Přesto však nelpíme fanaticky na zkostnatělé formě. Nauka i praxe magie je stále živá, členové našeho kruhu ji proto dále rozvíjejí a přizpůsobují tak, aby byla použitelná a funkční i v dnešní době pro moderního člověka.
V současné době se o Hadonoše stará především Karel Kristian David, který rovněž zastává funkci Mistra obřadů a vyučuje výklad Tarotu. K. D. esoterické nauky studuje více než 20 let, věnuje se především rituální magii. Kromě Čech našich rodných učil se u mistrů v Rakousku a Německu. Je váženým členem několika magických řádů, v minulosti byl zakladatelem a vůdčí osobností společnosti O-KULT.

Zde vidíte především pravou magickou kočku, fotografii z rituální praxe, portrét K. D. a oltář se svícemi a růží:

hadonos foto

Joomla templates by a4joomla