Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Magie v životě

(Korespondenční kurz, každou poslední sobotu v měsíci možnost účastnit se přednášky a praktických cvičení v Praze či v Domažlicích)

Magie je prastarou naukou umožňující svým adeptům ovlivňovat zdánlivě neovlivnitelné. Pod slupkou pověrečných předsudků a všemožného „nadpřirozeného“ smetí jeví se však především jako nauka o tajemstvích přírody a o principech života jako takového. Odhaluje skryté vazby a zákonitosti, pracuje se silami působícími pod povrchem a učí, jak jich využívat k vlastnímu prospěchu, který může (a nemusí) být i dobrem pro druhé. Nadpřirozeno neexistuje, jsou jen některé velmi překvapivé projevy přirozenosti.
Tento kurz vás naučí vidět realitu „jinak“. Také jak chytit štěstí za pačesy a dosahovat v běžných životních situacích svého, aniž byste se vyčleňovali či druhým škodili.

Obsah:

 • O magickém myšlení a životě
 • Jak to celé funguje – o analogii, symbolu a silových proudech
 • Tajemství všedních rituálů aneb o magickém slově a činu
 • Základní pracovní techniky
 • O nižší magii – techniky manipulace
 • Jak si vybudovat ochranný štít
 • Jak vzdorovat energetickým upírům
 • Jak pojistit zdar svého konání a přivolat štěstí
 • Aby se smůla na paty nelepila – jak se naopak bránit nepřízni osudu

Praktická cvičení:

 • Malý osobní rituál k načerpání životní síly
 • Rituál očištění a procitnutí k odstranění únavy, frustrace a tíže všedního dne
 • Staniž se aneb jak vyslovit slovo moci
 • Vytváření energetického kruhu
 • Rituál přitažlivosti k přivolání lásky a štěstí

Pro další informace pište prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

tarot seminar„ZJEVENÍ HERMETICKÉHO KLÍČE“

Je mnoho povolaných, ale málo vyvolených…
Je také mnoho vykladačů tarotu i jeho učitelů.
A tarot je bezpochyby systémem a knihou skrývající v sobě hluboká mystéria. Jak je však v esoterických kruzích zvykem, ty nejzásadnější pravdy zůstávají skryté. My jsme se však rozhodli protrhnout roušku tajemství a vystavit nahou pravdu na odiv všem.
Tento dosud nezveřejněný klíč šokuje svou až brutální jednoduchostí, prostotou své pravdy a nezpochybnitelnou očividností. Navíc – jedná se o nástroj univerzální a po jeho uchopení tak nejen Tarot, ale i ostatní hermetické systémy, stanou se pro vás doslova knihou otevřenou.
Pro více informací pište prostřednictvím formuláře na konci stránky.

vesteniVýuka postupuje od úplných základů, od pochopení významu živlových kvalit, čísel, barev atd. Dále si účastník osvojí základy umění výkladu tarotových karet, astrologie a snů, naučí se pracovat s magickým zrcadlem, siderickým kyvadlem...
Získané poznatky a dovednosti lze však snadno aplikovat v podstatě na libovolný vykládací systém. Absolvent kurzu si tedy bude nadále velmi snadno moci samostatně osvojit jakoukoliv metodu výkladu či věštby.
Kurz probíhá dálkovou formou a je proto vhodný pro každého bez omezení bydliště.

Pro další informace pište prostřednictvím kontaktního formuláře.

Magická cesta ke kráse a přitažlivosti.

kvintesencePřemnoho pověstí a pohádek vypráví o magické přitažlivosti a kráse dávných kouzelnic.
Kirké, Médeia, Morgana Le Fay, jež okouzlila samotného Merlina  či Freya žhavá vprostřed ledu - jen čtyři z mnoha žen, které mocí své nádhery hýbaly světem. A další tisíce bezejmenných vědem a čarodějek, které třeba jen jednou letmo spatřeny, ovládnou srdce muže a je-li to jejich přáním, zůstane nebožák navždy v tom milostném otroctví.
Tyto legendami opředené krasavice se narodily jako běžné ženy. To, co je učinilo jedinečnými, neodolatelnými a ve svém ženství božskými, bylo právě Kouzlo, očarování, magická proměna.
Známe podstatu této techniky a protože věříme, že magie má svět činit krásnějším, nabízíme tuto možnost i vám! Přejete-li si to, opředeme vás tímto kouzlem a poradíme vám, jak si ho podržet a užívat jej k radosti své a okouzlení druhých. Již do měsíce se vaše krása a přitažlivost znásobí natolik radikálně, že sebeluxusnější kosmetika či plastická operace bude se zdát zbytečnou. Vy totiž můžete být Kouzelná!
Pro podrobné informace pište prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Červená magie sexu

(Korespondenční kurz)

Dílo hadaJsou síly světla a síly tmy - silné a ještě silnější. Největší z mocí, které ovlivňují lidský život, je Eros. Nehovoříme zde přitom pouze o sexuální touze. Dosahování vyšších úrovní rozkoše je samozřejmým, avšak spíše druhotným účinkem.  Eros představuje mocný energetický proud, který prostupuje všechny úrovně lidského bytí od nejhrubších až po ty nejvyšší a projevuje se tisícerými způsoby. Je to Had a pokud zůstává skrytý a napůl spící, je také velmi nebezpečný. My chceme nyní Hada probudit a začít s ním tančit. A v tom tanci kromě rozkoše nalezneme klíč k sobě samým, ale také k magické moci, Poznání a Kouzlu. Přijměte pozvání k tomuto velkému dobrodružství!

Poznej a ovládni vlastní sexuální energii.

Magie pro erotickou přitažlivost a plný život nejen sexuální.

Jak okouzlit a získat sexuálního partnera.

Sexualita jako cesta k radosti, moci a zdraví.

Sexuální magie jako prostředek k naplnění vůle a realizaci touhy.

Magicko-mystická cesta za tajemstvím erotické přitažlivosti, sil skrytých v sexualitě a moci i poznání s tím vším spojených.

Co se naučíte (výběr z témat):

 • Hadí plamen sexuální energie.
 • Síla touhy a moudrost rozkoše.
 • Divotvorná moc Hada.
 • Sebeokouzlení - cesta k nádheře a svůdnosti.
 • Sex jako univerzální lék duše i těla.
 • Jak získat lásku a neztratit ji.
 • Sexuální magie jako nástroj seberealizace.

... a mnoho dalšího.

V případě zájmu použijte kontaktní formulář.

Joomla templates by a4joomla