Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

PicsArt 09 22 07.13.22Oznamujeme všem čtenářům, že po zralé úvaze rozhodli jsme se přistoupit k radikálnímu a bezprecedentnímu kroku - zpřístupnit reálné magické rituály široké veřejnosti.

Nejedná se tedy o nápodobbu či divadelní ztvárnění, ale právě naopak - Mistr bude veřejně sloužit skutečné velké obřady ceremoniální magie, kterých se můžete zúčastnit, ať už z prostého zájmu o mystérium, či za účelem splnění konkrétního přání.

Jsme mimo jiné chrámem a magickým řádem a chceme vám tímto dát možnost zažít působení magie na vlastní kůži, konfrontovat vás s realitou zázraku.

S jakým přáním k rituálu přistoupíte, je přitom zcela věcí vašeho svědomí a zodpovědnosti. Postačí jej napsat na kus papíru a Mistr pak vaši žádost prostřednictvím Černého plamene předá přímo božstvu či mocnosti, které bude rituál zasvěcen. Pamatujte však na naše heslo a "dávejte si pozor na svá přání, mohla by se vám splnit!"

Jisté je, že z obřadu neodejdete stejní, jací jste přišli. Magický ritus působí na účastníky transformačním a očistným způsobem. Někdy může mít jediný obřad pozitivnější účinky než měsíce psychoanalýzy, u některých účastníků se projeví dosud skryté spirituální či okultní schopnosti, ostatní budou uchváceni a "nabiti" mocným proudem magické energie, ze kterého budou čerpat sílu po mnoho dalších dní.

Ať se děje vůle bohů!

IMG 20160925 141756Motto:
Nebuďte již déle sami, protože nemusíte!
Každý z vás může najít lásku. Ne někdy, ne jednou, ale právě teď!

Známe stará kouzla, která dokážou vzbuzovat a naplňovat touhu. Známe formule schopné přivolávat partnery a tkát sítě propojení. Naše magie stojí na silných pilířích vědění, moci a zkušenosti. Proto funguje.

Láska má mnoho podob, vždy je však plamenem života, který dokáže hřát, svítit i pálit. Není jediného důvodu odříkat se některého z darů, které přináší. Cesta je připravena pro každého, kdo je ochoten otevřít své srdce a předně pro ty, kdo hlasu svého srdce dokážou naslouchat. Pak je vůle v souladu s touhou a nic, co by vás mohlo skutečně zastavit.
Pro každého, komu se v  oblasti milostných vztahů zrovna nedaří tak, jak by si přál, ale i pro ty, kterým se zdánlivě daří, avšak přáli by si poznat a získat víc a oheň silněji rozdmýchat, pro každého takového je připravena naše magická pomoc.

PicsArt 09 22 06.59.55Mimo vysoké duchovní sféry není snad magie krásnější nad magii milostnou. Vždyť jedná se zde o magii srdce, jež se touhou vztahuje druhému a touží se odevzdat. Každý má někde svého ideálního partnera, své mystické dvojče, v jehož objetí teprve stane se úplným. Někdy se však v chaosu světa tyto dvě bytosti navzájem ztratí a nemohu se nalézti. Pak je na místě volání. Rituál milostné magie je právě takovým výkřikem do tmy, který si najde cestu k uším volaného, zasáhne jeho srdce a vytvoří pouto, které způsobí, že vaše cesty se sejdou. 

Zažili jsme na vlastní kůži účinek tohoto magického volání a můžeme potvrdit, že, řádně provedeno, působí byť by byl volaný třeba na opačném konci světa. Provádět tyto rituály je pro nás velkou radostí, proto se na nás obracejte hojně a bez obav.

Pokud již ve vztahu žijete, ale nejste spokojeni, nebo pokud jste svého partnera ztratili, i tyto situace můžeme a umíme řešit. Zde je ovšem třeba postupovat přísně individuálně. Pokud od nás žádáte právě tento druh pomoci, musíte stručně vylíčit svůj příběh, tedy o jaké problémy se jedná, proč si myslíte že vznikly, jak dlouho trvají. Totéž v případě partnera ztraceného - kdy a jak jste se rozešli, zda jste spolu dosud v nějakém kontaktu, co víte o jeho současném životě. My pak věc prozkoumáme našimi prostředky a v nejbližší možné době vám sdělíme, co se dá dělat.

Láska je jednou z mála věcí, za které stojí za to bojovat ze všech sil...

Magie a okultismus 400x2672

Přestože jsme tak trochu staromilci a tedy stoupenci tradiční rituální magie, dlouholetým praktikováním dospěli jsme k vlastní, specifické formě aplikace starých pravidel, jež mnohdy zdá se avantgardní či heretická, dle některých pro samotného magika dokonce vrcholně nebezpečná. K tomu říkáme, že hlubinná magie ze své podstaty není a nemůže být bezpečná nikdy, stejně jako není bezpečná práce s elektřinou, výbušninami či energií jadernou. Magická práce ovšem vyžaduje dlouholetý výcvik, studium, vysokou duchovní úroveň, nezlomnou vůli a jasné vědomí. Teprve jsou-li všechny tyto podmínky splněny, lze sebrat odvahu a pustit se do díla.
Rozlišování magie na černou a bílou je přitom ryzí pošetilost. Každé dílo je jedinečné, každá citovaná mocnost má jiný charakter a vše má také v duchovním smyslu svou cenu, kterou magik chtě nechtě musí zaplatit a ti moudřejší o tom dobře vědí a míchají ten koktejl tak, aby jim v posledku byl ku prospěchu. Cílem cesty magika je totiž v pravdě úplnost a dokonalé svojství. To znamená, že k dosažení této mety, je třeba prožití všech možných zkušeností včetně smrti, žádnou přitom nelze označit za dobrou či zlou, bílou či černou, neboť každý jeden kamínek bez ohledu na barvu je součástí celku mozaiky, jež je tím, co bychom mohli nazývat božstvím.
Pokud jde o rituály, a hovořím zde od těch, které jsou konány za účelem dosažení nějakého konkrétního praktického cíle, tedy nikoliv o rituálech iniciačních, jejich moc je vskutku překvapivá a to doslova. Zažili jsme úžasné životní zvraty, vzápětí po provedení prvního rituálu a někdy dokonce ještě před ním, protože v magickém univerzu neběží čas pouze jedním směrem a magický rituál tak tvoří ohnisko, z něhož jsou stíny vrhány jak do budoucnosti, tak do minula. Zažili jsme však také chvíle, kdy o relativně malou změnu usilovali jsme několik týdnů, to je poctivé přiznat a nikdy nelze přesně odhadnout, dostaví-li se výsledek zítra, nebo za měsíc. Lze však s určitostí říci, že ke změně dojde vždy.
Pokud nás chcete požádat, abychom ve vašem jménu provedli magický rituál a pomohli tak naplnění nějakého vašeho toužebného přání, zbavili vás trápení či odstranili problém, v první řadě stručně popište svou situaci a pokuste se jasně formulovat své přání. Pokud si nebudete přát něco úplně nesmyslnpého, nebo něco, s čím zásadně nemůžeme souhlasit (této podmínky se příliš neobávejte, jsme velmi tolerantní), rádi vám vyhovíme. Dále uveďte své datum a místo narození, před započetím prací bude třeba vypracovat váš horoskop. Za magickou práci obvykle nežádáme žádnou odměnu, budete muset pouze uhradit náklady spojené s provedením rituálu.
V případě zájmu tedy vyplňte kontaktní formulář, záhy se vám ozveme a domluvíme se na konkrétním postupu.

Joomla templates by a4joomla