Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

PicsArt 09 22 06.59.55Mimo vysoké duchovní sféry není snad magie krásnější nad magii milostnou. Vždyť jedná se zde o magii srdce, jež se touhou vztahuje druhému a touží se odevzdat. Každý má někde svého ideálního partnera, své mystické dvojče, v jehož objetí teprve stane se úplným. Někdy se však v chaosu světa tyto dvě bytosti navzájem ztratí a nemohu se nalézti. Pak je na místě volání. Rituál milostné magie je právě takovým výkřikem do tmy, který si najde cestu k uším volaného, zasáhne jeho srdce a vytvoří pouto, které způsobí, že vaše cesty se sejdou. 

Zažili jsme na vlastní kůži účinek tohoto magického volání a můžeme potvrdit, že, řádně provedeno, působí byť by byl volaný třeba na opačném konci světa. Provádět tyto rituály je pro nás velkou radostí, proto se na nás obracejte hojně a bez obav.

Pokud již ve vztahu žijete, ale nejste spokojeni, nebo pokud jste svého partnera ztratili, i tyto situace můžeme a umíme řešit. Zde je ovšem třeba postupovat přísně individuálně. Pokud od nás žádáte právě tento druh pomoci, musíte stručně vylíčit svůj příběh, tedy o jaké problémy se jedná, proč si myslíte že vznikly, jak dlouho trvají. Totéž v případě partnera ztraceného - kdy a jak jste se rozešli, zda jste spolu dosud v nějakém kontaktu, co víte o jeho současném životě. My pak věc prozkoumáme našimi prostředky a v nejbližší možné době vám sdělíme, co se dá dělat.

Láska je jednou z mála věcí, za které stojí za to bojovat ze všech sil...

Joomla templates by a4joomla