Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

PicsArt 09 22 07.13.22Oznamujeme všem čtenářům, že po zralé úvaze rozhodli jsme se přistoupit k radikálnímu a bezprecedentnímu kroku - zpřístupnit reálné magické rituály široké veřejnosti.

Nejedná se tedy o nápodobbu či divadelní ztvárnění, ale právě naopak - Mistr bude veřejně sloužit skutečné velké obřady ceremoniální magie, kterých se můžete zúčastnit, ať už z prostého zájmu o mystérium, či za účelem splnění konkrétního přání.

Jsme mimo jiné chrámem a magickým řádem a chceme vám tímto dát možnost zažít působení magie na vlastní kůži, konfrontovat vás s realitou zázraku.

S jakým přáním k rituálu přistoupíte, je přitom zcela věcí vašeho svědomí a zodpovědnosti. Postačí jej napsat na kus papíru a Mistr pak vaši žádost prostřednictvím Černého plamene předá přímo božstvu či mocnosti, které bude rituál zasvěcen. Pamatujte však na naše heslo a "dávejte si pozor na svá přání, mohla by se vám splnit!"

Jisté je, že z obřadu neodejdete stejní, jací jste přišli. Magický ritus působí na účastníky transformačním a očistným způsobem. Někdy může mít jediný obřad pozitivnější účinky než měsíce psychoanalýzy, u některých účastníků se projeví dosud skryté spirituální či okultní schopnosti, ostatní budou uchváceni a "nabiti" mocným proudem magické energie, ze kterého budou čerpat sílu po mnoho dalších dní.

Ať se děje vůle bohů!

Joomla templates by a4joomla