Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Magie a okultismus 400x2672

Přestože jsme tak trochu staromilci a tedy stoupenci tradiční rituální magie, dlouholetým praktikováním dospěli jsme k vlastní, specifické formě aplikace starých pravidel, jež mnohdy zdá se avantgardní či heretická, dle některých pro samotného magika dokonce vrcholně nebezpečná. K tomu říkáme, že hlubinná magie ze své podstaty není a nemůže být bezpečná nikdy, stejně jako není bezpečná práce s elektřinou, výbušninami či energií jadernou. Magická práce ovšem vyžaduje dlouholetý výcvik, studium, vysokou duchovní úroveň, nezlomnou vůli a jasné vědomí. Teprve jsou-li všechny tyto podmínky splněny, lze sebrat odvahu a pustit se do díla.
Rozlišování magie na černou a bílou je přitom ryzí pošetilost. Každé dílo je jedinečné, každá citovaná mocnost má jiný charakter a vše má také v duchovním smyslu svou cenu, kterou magik chtě nechtě musí zaplatit a ti moudřejší o tom dobře vědí a míchají ten koktejl tak, aby jim v posledku byl ku prospěchu. Cílem cesty magika je totiž v pravdě úplnost a dokonalé svojství. To znamená, že k dosažení této mety, je třeba prožití všech možných zkušeností včetně smrti, žádnou přitom nelze označit za dobrou či zlou, bílou či černou, neboť každý jeden kamínek bez ohledu na barvu je součástí celku mozaiky, jež je tím, co bychom mohli nazývat božstvím.
Pokud jde o rituály, a hovořím zde od těch, které jsou konány za účelem dosažení nějakého konkrétního praktického cíle, tedy nikoliv o rituálech iniciačních, jejich moc je vskutku překvapivá a to doslova. Zažili jsme úžasné životní zvraty, vzápětí po provedení prvního rituálu a někdy dokonce ještě před ním, protože v magickém univerzu neběží čas pouze jedním směrem a magický rituál tak tvoří ohnisko, z něhož jsou stíny vrhány jak do budoucnosti, tak do minula. Zažili jsme však také chvíle, kdy o relativně malou změnu usilovali jsme několik týdnů, to je poctivé přiznat a nikdy nelze přesně odhadnout, dostaví-li se výsledek zítra, nebo za měsíc. Lze však s určitostí říci, že ke změně dojde vždy.
Pokud nás chcete požádat, abychom ve vašem jménu provedli magický rituál a pomohli tak naplnění nějakého vašeho toužebného přání, zbavili vás trápení či odstranili problém, v první řadě stručně popište svou situaci a pokuste se jasně formulovat své přání. Pokud si nebudete přát něco úplně nesmyslnpého, nebo něco, s čím zásadně nemůžeme souhlasit (této podmínky se příliš neobávejte, jsme velmi tolerantní), rádi vám vyhovíme. Dále uveďte své datum a místo narození, před započetím prací bude třeba vypracovat váš horoskop. Za magickou práci obvykle nežádáme žádnou odměnu, budete muset pouze uhradit náklady spojené s provedením rituálu.
V případě zájmu tedy vyplňte kontaktní formulář, záhy se vám ozveme a domluvíme se na konkrétním postupu.

Joomla templates by a4joomla